Mieszarki farszu

Oferujemy mieszałki do mięsa i farszu PSV-Villa z misą uchylną – wygodne w użytkowaniu, solidne, bardzo wydajne i trwałe. Urządzenie posiadają napęd niezależnie dwoma motoreduktorami. Jeden napędza misę obrotową a drugi niezależne łopatki mieszające, dzięki czemu pozwala to na uzyskanie w bardzo krótkim czasie dobrze wymieszanego farszu, wyśmienitego pasztetu czy innego produktu wymagającego perfekcyjnego, jednolitego połączenia składników.

 

Mieszarka do farszu doskonale zmiesza wszystkie składniki, nie powodując zbędnego ugniecenia. Produkt zachowuje swoją strukturę, walory wizualne oraz smakowe i aromatyczne.

 

Maszyna pozwala na zwiększenie wydajności pracy nie tylko w przemyśle mięsnym, lecz także przy produkcji różnego rodzaju wyrobów gastronomicznych, w tym farszu do pierogów, krokietów, uszek do barszczu i wielu innych dań. Dzięki profesjonalnemu mieszalnikowi, farsz będzie zawsze idealnie przygotowany. Urządzenie może też być wykorzystywane przy przyrządzaniu innych wyrobów tradycyjnych.